Тренажерний зал

«Альбіон» обладнаний сучасними силовими тренажерами провідного виробника тренажерів: Interatletica. Кардіо-обладнання, що використовується для тренування і зміцнення серцево-судинної системи і розвитку загальної витривалості: представлено всесвітньо відомою маркою Pulse.
Зона силових тренажерів клубу розділена на дві частини: зона блокових тренажерів і зона вільних ваг.

- блокові тренажери для тренування абсолютно всіх групи м'язів (з можливістю самостійно асистувати самому собі під час виконання вправ);

- зона вільних ваг (стійки для присідань, силові рами, штанги і гантелі).

Ви маєте можливість вибирати з великої кількості силових тренажерів, щоб максимально ефективно впливати на ті м'язові групи, які вимагають особливої ​​опрацювання. Використовуючи все різноманіття обладнання, ви зробите тренування більш ефективними, зможете постійно привносити в них щось нове і цікаве.
Наші тренери проведуть з Вами вступний інструктаж. Це допоможе зорієнтуватися в тренажерному залі, докладно дізнатися про обладнання тренажерного залу і про техніку безпеки при виконанні вправ, а також розробити програму тренувань для самостійних занять.

До Вашої уваги класичні варіанти персонального тренінгу та авторські програми від фахівців фітнес клубу "Альбіон".

Фахівці фітнес клубу "Альбіон" так само спеалізіруются на розробці програм фізичної підготовки для людей, які займаються різними видами спорту. Не важливо, займаєтеся Ви великим тенісом, альпінізмом або будь-яким іншим видом спорту, хороша фізична форма і тонус всього тіла завжди допоможуть Вам поліпшити результат в улюбленому виді спорту.
Команда професійних тренерів фітнес клубу «Альбіон» завжди рада допомогти Вам на шляху досягнення краси, здоров'я і гормонів.

 

map

Контакти

м. Киів
бул. Вацлава Гавела 8
тел. (044) 228-61-06
e-mail: albion_fit@bigmir.net

Зворотній зв'язок