tenis

 

Настільний теніс - дуже популярна гра в усьому світі. Деякі джерела наводять дані про те, що, наприклад, в Китайській Народній Республіці число захоплюються цією грою досягло 90 мільйонів.

У нашій країні настільним тенісом займаються мільйони людей. Спортсменів, що мають розряди з настільного тенісу, в три рази менше - близько півтора мільйона. Чим же приваблює настільний теніс - гра, що приносить радість руху, здоров'я? Що дають заняття настільним тенісом або, кажучи мовою фахівців, який його тренувальний ефект?

Тренувальний ефект це ті зміни в організмі людини, які виникають при виконанні фізичних вправ. Розрізняють терміновий і накопичений, або, як кажуть фахівці, кумулятивний тренувальний ефект. Під терміновим мають на увазі ті зміни, які спостерігаються відразу після закінчення вправи - наприклад, ви зробили кілька ударів по м'ячу і частота пульсу у вас збільшилася на 10-15 ударів в хвилину.

Якщо вправи слідують одне за іншим і ви проводите тренувальні заняття з дня в день, то зростає тренованість - це і є накопичений тренувальний ефект.

Займаючись настільним тенісом Ви розвиваєте витривалість і гнучкість. настільний теніс - це розвага, надзвичайно корисне для здоров'я.

У нашому клубі настільним тенісом можуть займатися як члени клубу, так і гості.

map

Контакти

м. Киів
бул. Вацлава Гавела 8
тел. (044) 228-61-06
e-mail: albion_fit@bigmir.net

Зворотній зв'язок